Privatumo politika

Kas mes?

 • UAB „Kelionės Jums“, adresas V. Krėvės pr. 49, Kaunas.
 • Blic (gali būti ir Blic.lt arba blic.lt) – UAB „Kelionės Jums“ valdomas prekės ženklas.

Bendra informacija

Mes gerbiame privatų asmens gyvenimą, jo neliečiamumą. Todėl visomis išgalėmis siekiame išsaugoti mūsų tvarkomų asmens duomenų ir kitos informacijos saugumą bei konfidencialumą.

Lankydamiesi mūsų svetainėje jūs pripažįstate, kad susipažinote su mūsų privatumo politikos nuostatomis ir jas supratote. Pasiliekame teisę savo nuožiūra keisti privatumo politiką, todėl lankydamiesi svetainėje būkite įsitikinę, kad esate susipažinę su naujausiomis nuostatomis. Ši privatumo nuostatų versija buvo atnaujinta 2023 m. rugsėjo 1 d.

Kaip galite sužinoti daugiau informacijos apie savo asmens duomenis?

Informacijos apie savo duomenis, kuriuos tvarkome, galite sužinoti kreipdamiesi į mūsų asmens duomenų tvarkytoją el. paštu blic@blic.lt, el. laiško temoje įrašę „Asmens duomenų tvarkymas“.

Norėdami, kad jūsų duomenys (visi arba dalis jų) būtų ištrinti iš visų mūsų duomenų bazių, prašome kreiptis į asmens duomenų tvarkytoją el. paštu blic@blic.lt, el. laiško temoje įrašę „Asmens duomenų trynimas“.

Jeigu kiltų neaiškumų ar kitų klausimų, visada galite kreiptis į asmens duomenų tvarkytoją el. paštu blic@blic.lt

Kodėl, kaip ir kokie asmens duomenys yra renkami?

Mes galime rinkti, naudoti ir saugoti žemiau nurodytą informaciją:

 • informaciją apie jūsų kompiuterį ir apie jūsų apsilankymus mūsų svetainėje bei naudojimąsi ja (įskaitant jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
 • informaciją, kurią suteikiate mums norėdami prenumeruoti naujienlaiškius, pranešimus el. paštu ir / arba paslaugas;
 • bet kokią kitą informaciją, kurią savo pasirinkimu siunčiate mums.

Visa jūsų pateikiama mums informacija yra slapta. Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems yra suteiktos tokios teisės. Duomenys renkami laikantis visų galiojančių teisės aktų reikalavimų. Dalis informacijos yra renkama ir naudojama tik apibendrintai.

Kelionių užsakymai

Priklausomai nuo užsakomos kelionės ir / arba paslaugų, yra renkami ir saugomi šie Asmens duomenys:

 • jūsų vardas, pavardė, gimimo data;
 • kontaktinis telefono numeris, el. pašto adresas;
 • tam tikrais atvejais – asmens dokumento tipas, numeris ir galiojimo data;
 • sistemos automatiškai sukurtas kliento identifikatorius ir visa su tuo susijusi informacija (kelionės užsakymo numeris, užsakyta kelionė ir papildomos paslaugos, kelionės data ir pan.);
 • taip pat kartais galime paprašyti ir kitų būtinų duomenų.

Šie duomenys išskirtinai reikalingi tam, kad galėtumėm suformuoti jūsų kelionės užsakymą. Šiuos duomenis galime pasidalinti (kiek tai būtina) ir su kitais paslaugų teikėjais, kurie tiesiogiai susiję su konkrečia jūsų užsakyta kelione: apgyvendinimo įstaiga (-omis), aviakompanijomis, transporto paslaugų bendrovėmis ir pan. Esant būtinybei, galime paprašyti ir kitų, aukščiau nepaminėtų duomenų, kurie yra būtini kelionės užsakymo suformavimui bei įvykdymui.

Visi duomenys naudojami tik tiek, kiek jie tiesiogiai susiję su atitinkama kelione ir jos užsakymu. Mes nesudarome sąrašų ir jų neteikiame bei neparduodame jokioms kitoms trečiosioms šalims, nesusijusiomis su jūsų konkrečia užsakyta kelione.

Prašome atkreipti dėmesį, kad jums atsisakius pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, kelionės užsakymo vykdymas gali būti neįmanomas.

Atsiskaitymas už keliones

Mokėti už kelionę galite šiais būdais:

 • mokėjimas internetu (naudojantis mūsų partnerių įmokų surinkimo sistema);
 • mokėjimas banko pavedimu (pasirinkus šį būdą, el. paštu bus atsiųsta sąskaita išankstiniam mokėjimui).

Atkreipkite dėmesį, kad visus atsiskaitymus atliekate partnerių svetainėse (sistemose). UAB „Kelionės Jums“ niekada neprašo atskleisti prisijungimo prie banko sąskaitos duomenų, banko kortelių PIN ir CVC kodų.

Atsiskaitymo metu mums yra perduodami tik pagrindiniai mokėtojo duomenys: mokėtojo vardas ir pavardė, mokėjimo suma, mokėjimo paskirtis (kaip ją įrašė mokėtojas) ir sąskaitos, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, numeris IBAN formatu.

Duomenų apsauga

Mes visomis išgalėmis stengiamės, kad visi pateikti duomenys būtų saugūs. Informacija, pateikiama interneto svetainėje, perduodama užšifruota. Taip pat imamės visų galimų priemonių, kad prieiga prie informacijos būtų apsaugota, o duomenų nebūtų galima neteisėtai ir savavališkai sunaikinti, pakoreguoti ar atskleisti.

Atkreipkite dėmesį, kad mes niekuomet elektroniniuose laiškuose ir telefonu neprašome nurodyti slaptažodžių. Jūs patys esate atsakingi už savo slaptažodžių saugumą bei slaptumą. Visą kitą informaciją saugome imdamiesi fizinių, elektroninių bei valdymo priemonių.

Komentarai

Rašydami atsiliepimą jūs taip pat mums leidžiate sužinoti ir jūsų kompiuterio IP adresą bei naršyklės tipą. Šie duomenys renkami ir apdorojami automatiškai. Tai leidžia mums išvengti šlamšto pranešimų (spam).

Taip pat iš jūsų pateikto el. pašto adreso gali būti sudaromas anonimiškas paveikslėlis, vadinamas avataras. Tam naudojame paslaugą Gravatar. Gravatar privatumo politika (anglų k.) yra pateikiama adresu https://automattic.com/privacy/. Po to, kai jūsų komentaras patvirtinamas, anonimiškas paveikslėlis gali būti matomas viešai šalia jūsų įrašo.

UAB „Kelionės Jums“ pasilieka teisę neskelbti komentarų.

Kontaktų formos

Kontaktų formose prašome pateikti asmeninės informacijos tam, kad galėtumėm susisiekti su jumis bei atsakyti į kilusius klausimus. Jeigu ši informacija nebus pateikta arba bus pateikta neteisingai, mes neturėsime galimybės susisiekti su jumis. Kontaktų formose prašome atskleisti tik pačią būtiniausią informaciją (vardą, el. pašto adresą, kai kuriais atvejais – telefono numerį). Atkreipiame dėmesį, kad jokios kitos asmeninės informacijos, slaptažodžių ar kodų kontaktų formose pateikti neprašome.

Slapukai

Kad galėtumėm analizuoti naudojimąsi mūsų interneto svetaine bei gerinti naudojimosi patirtį ir išvengti klaidų, naudojame slapukus. Slapukai generuoja apibendrintas ataskaitas.

Slapukai – nedideli tekstiniai failai – yra saugomi lankytojo kompiuteryje tik tokiu atveju, jeigu tai būtina svetainės veikimui. Dėl visų kitų slapukų naudojimo turime gauti jūsų sutikimą. Jūs galite pasirinkti, ar priimsite slapukus.

Su kuo dalinamės surinktais duomenimis?

Tam tikrais atvejais jūsų asmens duomenys gali būti perduodami partneriams, tiesiogiai susijusiems su paslaugos teikimu. Pvz., aviakompanijos registravimo skrydžiui metu reikalauja pateikti keleivio vardą, pavardę, gimimo datą, asmens dokumento duomenis (tipą, numerį, galiojimo datą); draudimo bendrovėms būtina pateikti keliautojo vardą, pavardę, adresą, kontaktinį telefono numerį ir asmens kodą; viešbučiams (pvz., Italijoje) būtina pateikti keliautojo vardą, pavardę, tautybę ir asmens dokumento numerį.

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie tai, kam ir kokie jūsų asmens duomenys buvo suteikti kelionės metu, galite kreiptis į asmens duomenis tvarkantį asmenį el. paštu blic@blic.lt

Atkreipiame dėmesį, kad mes nesudarome jokių sąrašų bei neparduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nėra susiję su jūsų užsakytos kelionės organizavimu.

Kaip ilgai saugome jūsų duomenis?

Duomenų saugojimo laikas gali kisti, tačiau jie saugomi ne ilgiau, nei yra įstatymų numatytas maksimalus asmens duomenų saugojimo terminas.

Ką daryti, jeigu turite klausimų?

Kreipkitės į asmens duomenis tvarkantį asmenį el. paštu blic@blic.lt

Privatumo politikos galiojimas ir pakeitimas

Ši privatumo politika gali būti keičiama, keičiantis teisės aktams ir mūsų veiklos pobūdžiui. Puslapyje www.blic.lt visada rasite naujausią privatumo politikos versiją.

Ši tvarka įsigalioja 2023-09-01 d. ir galioja iki atskiro pranešimo.